Відповідальний за сайт


  Контактна інформація
ТОВ «Роберт Бош Лтд»
пр. П. Тичини, 1в, офіс А701
Київ, Україна, 02152

Телефон: +38 (044) 490-2400
Факс: +38 (044) 230-2020
 

Електронна пошта
oleksandr.simakov@ua.bosch.com

Умови конфіденційності Групи Bosch


© Copyright Всі права захищені. Текст, малюнки, графіка, звук, анімація і відео, а також їх розміщення на вебсайтах Bosch потрапляють під дію закону про захист авторських прав і інших комерційних прав. Зміст цих веб-сайтів не повинен копіюватись, поширюватись, змінюватись чи робитись доступним третім особам в комерційних цілях. Крім цього, деякі веб-сайти Bosch містять малюнки, авторські права на які належать третій стороні.

Інформація про товарні знаки
Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на вебсайтах Bosch захищено законом про товарні знаки. Правовий захист поширюється, в першу чергу, на марки Bosch, фірмові таблиці, логотипи компаніі і емблеми. Бренди і елементи оформлення, які використовуються на наших сторінках, є інтелектуальною власністю фірми Роберт Бош ГмбХб, Німеччина, та інших компаній, які входять в Групу Bosch.  
 
Гарантійна інформація
Ці веб-сторінки були складені з особливою ретельністю. Тим не менш, не можна гарантувати відсутність помилок і точність інформації, що міститься на вебсайтах. Компанія не несе відповідальність за шкоду, яка може безпосередньо чи побічно послідувати при використанні цього веб-сайту, якщо не є умисною шкодою чи грубою недбалістю з боку фірми Bosch.
 
Ліцензійна інформація
Інтелектуальна власність, що міститься на вебсайтах Bosch – патенти, торгові марки і авторські права, захищена. Даний вебсайт не надає ліцензію на використання інтелектуальної власності компаній Групи Bosch чи третіх сторін.