Технічні вимоги


Щоб наші вебсайти могли оптимально відображатися на Вашому комп'ютері і для максимального використання всіх доступних функцій, необхідно враховувати такі технічні вимоги.
 
Браузер
Ми рекомендуємо використовувати наступні версії браузерів: Internet Explorer 8.x (і вище), Mozilla Firefox 10.x (і вище), Google Chrome 18.0.x (і вище), Safari 5.x (і вище). Використання старих версій браузера (наприклад, Internet Explorer 6) може призвести до функціональних порушень в деяких випадках.
 
Flash ® Player
Деякі сторінки вебсайтів Bosch містять анімації, які були створені за допомогою Flash®. Для відтворення анімації в браузері, Вам необхідний Flash® плагін (версії 10 і вище), який можна завантажити за адресою: http://www.adobe.com/
 
Adobe ® Reader
На деяких сторінках вебсайтів знаходяться PDF документи. Для перегляду їх вмісту Вам необхідно встановити Adobe®Reader, який можна завантажити за адресою: http://www.adobe.com/
 
JavaScript
Для деяких функцій на вебсайтах Bosch необхідний браузер з включеним JavaScript. Тому, ми рекомендуємо Вам включити JavaScript у Вашому браузері.